Un superb inel din argint placat cu rodiu şi împodobit cu un fermecător cristal de tanzanit, o declaraţie de stil şi rafinament a femeii moderne! Dăruiţi un cadou cuceritor doamnei sau domnişoarei pe care o admiraţi!
Beneficii:
Inelul aduce în centrul atenţiei un superb cristal de tanzanit sintetic, de un albastru-violet intens şi cu tăietură de rotunda briliant, ce contribuie la strălucirea intensă a bijuteriei.
Avantaje:
Inelul este realizat din argint placat cu rodiu, metal nobil şi antialergic care conferă un luciu distinct bijuteriei şi o protejează de factori abrazivi, zgârieturi.
Caracteristici:
Material: argint 925 placat cu rodiu
Pietre: tanzanit sintetic/ zirconiu cubic High Quality AAA
Marime: 9.5 mm (3 Carate)
Culoare: albastru-violet
Taietura: rotunda briliant
Marime: 6
Povestea cadoului:
Inelul are în centrul său un cristal Tanzanite, translucid şi de un albastru-violet, nuanţă matură şi caldă care sugerează patimă, inteligenţă, iubire şi înţelepciune.
Popescu Eugen, Bucureşti,
Buna ziua! Servicii de calitate, personalul a oferit raspunsuri la toate intrebarile solicitate de catre mine, intr-un mod placut - profesional. Felicitari pentru calitatea produselor si a serviciilor oferite! Felicitari personalului angajat si nu in ultimul rand si Dumneavoastra! Succes mai departe!
RaspundeA fost util acest review?